Sem vložte podnadpis

KDO JE PATRIOT

30.03.2018

Mnozí z nás pozorují, kterak se ve tmě topí pojmy jako jsou tradice, historie, kulturní dědictví, vlast, rodina, národ a mnohé další. Šance zastavit tento úpadek je jen na nás, nečekejte na Mesiáše, fakt nepříjde.

"Myslím, že Pražané jsou trochu zpovykaní s dopravou, protože když jsem v zahraničí a čekám deset minut v zácpě, tak v Praze už by bylo povstání a skandál," řekla Krnáčová.

Není jasné, co se stane s Libeňským mostem. Pravděpodobně se zboří, protože ministerstvo kultury ho nechce chránit. Ale i k takovému rozhodnutí je daleko, zatím se po něm může chodit, postupně se zpevní a kdo ví, třeba po něm budou ještě pár měsíců jezdit tramvaje.

Jak je uvedeno pod prohlášením přípravného výboru, které jsem přečetl na prosincovém zastupitelstvu a bylo otištěno v prosincovém Magazínu Oko č. 12 (viz níže), naše aktivita za vyhlášení referenda není namířena proti jakémukoliv typu zdravotnického zařízení na Blatově v bývalé budově továrny Ideal Lux. Naopak. Chceme rozšířit dostupnost...

Hlavní město se v roce 1925 dobrovolně zbavilo jednoho zdroje příjmu, mostného. Ačkoliv se poplatek za použití mostu využíval v českých zemích odpradávna a jeho znovuzavedení by se mohlo řadě obcí či přímo státu hodit