PATRIOTI ČR

Svazáci z neziskovek, nám chtějí plánovat budoucnost

13.10.2016

Je komické, jak se tady někteří nejchytřejší snaží dělat ze starších britských ročníků jakési nevědomé, zkostnatělé dinosaury vzpomínající na slávu impéria. Prakticky ve všech článcích na táto témata se můžeme dočíst, že kdo Brusel nepodporuje, je buď negramotný polointeligent či starý, patrně pro business a konzum neperspektivní člověk. Je to však tato generace lidí, která po II sv. válce vše vybudovala. Naopak lehkoživkové a mladí lidé, kteří vesměs nikdy nepracovali, kteří jsou nyní stavění do role toho správného myšlení, většinou ještě nic nedokázali.

Když nedokážete ty staré, chudé a nevzdělané přesvědčit o své pravdě, tak se holt smiřte s tím, že to vaše mládí, bohatství a vzdělání zřejmě nemá takovou hodnotu, jak si asi myslíte.

Britským sedmdesátníkům bylo dvacet v šedesátých letech, kdy impérium bylo už nějaký čas v prachu, naopak se rozjela do té doby nevídaná svobodomyslnost, přišly nové myšlenkové směry, společnost se převracela naruby. A o těchto lidech se nyní píše jakožto o hlupácích, co nemají rozhled, ač celý život žili ve svobodné demokracii?

Britské referendum rozhodla hlavně nadřazenost a bohorovné chování bruselských elit, které nezajímá mínění jednotlivých států a natož jejich občanů. Navíc všichni vidíme, že faktickou hlavou EU je jistá Merkel z Německa. A že proti setrvání byli hlavně starší lidé? Logické, ti už se nenechají opít rohlíkem, jako naivní mládež, kterou masírují cíleně neziskovky od základních škol.

Pochybuji mládežníci, že byste místo práce v Hate Free, šli drhnout záchody nebo se postavili k pásu v Hyudai a s radostí ,,třískali " pátky , svátky , aby bylo dost peněz na lidi, kteří vám pak řeknou, jací jste idioti bez rozhledu. Takže klid a nohy v teple. Nikdo Vám nesebral budoucnost, jen vám ji platí.

Jiří Vítek