PATRIOTI ČR

Dopravní peklo s ...

30.03.2018

"Myslím, že Pražané jsou trochu zpovykaní s dopravou, protože když jsem v zahraničí a čekám deset minut v zácpě, tak v Praze už by bylo povstání a skandál," řekla Krnáčová. 

To že je paní Krnáčová  nekompetentní se ukázalo hned po jejím nastoupení do funkce, kdy po nočním dešti a mrazu namrzly tramvajové troleje a stála celá Praha. 

Krnáčová to komentovala, že oni se už nějak do práce dostanou, takže záložní autobusy na přímý příkaz primátorky nevyjely. Zmatek samozřejmě nastal ve všech místech, kde se ráno nedostali lidé do práce. Zažil jsem to ve vojenské nemocnici na vlastní kůži. Její neschopnost maskovaná přezíravým nadhledem mi připadá dodnes neuvěřitelná 

Co je to za primátorku, která o občanech "svého" města hovoří ve 3. osobě ve smyslu, že "oni" jsou zpovykaní. Evidentně se k nám nepočítá. Pak se diví, že my domorodci se občas bráníme takovýmhle přivandrovalcům, notabene politickým. Nejde o to, že je "náplava", to je v Praze skoro každý. Vlastně se ditancuje od těch pitomců, kterým primátoruje.